O nas

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom współczesnego biznesu, oferując w obszarze prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego unikalne połączenie kompetencji prawnych i ekonomiczno-menadżerskich.

Jesteśmy kilkunastoosobowym Ze­społem wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem wyniesionym z kilkuset zrealizowanych z sukcesem projektów restrukturyzacyjnych na terenie całej Polski.
Wśród nas są licencjonowani doradcy restrukturyzacyjni, radcy prawni i adwokaci specjalizujący się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym, ekonomiści, a także doświadczeni menedżerowie, księgowi, biegli sądowi i rzeczoznawcy majątkowi.

Dlaczego wybrać ALERION?
Ponieważ to…

Wiedza
i kompetencje

Chcemy w każdej dziedzinie prawa zapewnić naszym Klientom najlepszych prawników. Tworzymy zgrany zespół złożony z zaangażowanych specjalistów.

Zespół
ekspertów

Wspólników wspiera zespół wykwalifikowanych ekspertów – doradców restrukturyzacyjnych, prawników, ekonomistów oraz biegłych sądowych różnych specjalności.

Doświadczeni Wspólnicy

Począwszy od wieloletniej praktyki opiniowania w sprawach upadłościowych, przez pełnienie funkcji organów postępowania upadłościowego i postępowań restrukturyzacyjnych, aż do kompleksowej obsługi prawnej uczestników postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Indywidualne podejście

Każdy Klient może spodziewać się zrozumienia swojej sytuacji oraz nakreślenia optymalnego scenariusza postępowania

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź naszą ofertę!